Celofiremní setkání v Ledči nad Sázavou

Ing. Alena Františková | 23. 1. 2017

20. 1. 2017 proběhlo celofiremní setkání zaměstnanců společnosti HRDLIČKA. Letošní forma setkání se lišila svým programem, který byl rozdělen na odborné vzdělávání zaměstnanců a prezentaci výsledků společnosti za rok 2016 a plánů na rok 2017.

Celofiremní setkání v Ledči nad Sázavou

Celodenní program byl sestaven z řady odborně zaměřených workshopů, kterých se účastnily jednotlivé skupinky zaměstnanců podle typu jejich práce a zaměření. Výkonný ředitel Ing. Jan Floriánek k tomu dodává: „Letos jsme chtěli změnit podobu celofiremního školení tak, aby více vyhovovala profesním potřebám jednotlivých zaměstnanců. Byly zde workshopy orientované  jak na geodézii, tak na GIS problematiku. Připravili jsme i bloky se zaměřením na klíčové klienty, na jejichž zakázkách pracují zaměstnanci z více poboček, a bylo tak možné některé dílčí postupy prodiskutovat společně na specializovaném workshopu.“

V následující společné celofiremní části prezentoval Ing. Martin Hrdlička, majitel společnosti, výhledy HRDLIČKA Group na rok 2017 a následně krátce v rámci svých vstupů shrnuli zástupci vedení společnosti HRDLIČKA, jak jsme si stáli v předešlém roce a co plánují jednotlivé úseky na rok nový. V rámci večerního programu byly tradičně předány mimořádné odměny vybraným zaměstnancům a pak už si každý mohl dle své chuti vybrat své favority mezi připravenou ochutnávkou piv a vín.

ledeč_školení_03ledeč_04