Geotrain Cup 2017

| 15. 9. 2017

Zářijové golfové turnaje se v naší společnosti staly již tradicí. Společně s firmou AŽD Praha s.r.o. jsme uspořádali v pořadí již třetí ročník Geotrain Cup 2017, který se stejně jako předešlý konal na hřišti Golf Resort Česká Lípa.

Geotrain Cup 2017

Osmnácti jamkové hřiště nabídlo všem hráčům malebné výhledy na Lužické hory, České středohoří, Ještěd a starobylý hrad Bezděz. Všude přítomná příroda poskytla hráčům absolutní klid a prožitek ze hry. I přes nevlídné počasí se turnaj těšil velkému zájmu. Start proběhl kanónem, 65 hráčů se krátce před 10. hodinou rozjelo na jamky. Soutěžilo se v kategoriích HCP 0-24 a HCP 24, 1- 54, které doplňovaly tradiční soutěže např. „logenst drive“ (nejdelší odpal) nebo „nearest to pin“ (míček zahraný nejblíže k jamce).

Všichni zúčastnění hráli skvěle a i přes nepříznivé podmínky dali do hry vše a nikdo turnaj nevzdal.

Na pomyslných stupních vítězů jsme mohli blahopřát těm nejúspěšnějším. Vítězem na rány v dámské kategorii se stala paní Chazerinská a putovní sako pro absolutního vítěze na rány oblékl pan Botek. Všem oceněním k vynikajícím výsledkům gratulujeme. Samotný závěr turnaje se nesl v duchu překvapení. Účastníci turnaje byli zařazeni do slosování o vstupenky na Laver Cup 2017.

Ještě jednou všem děkujeme za hezkou hru a blahopřejeme oceněným. Naše poděkování patří také spolupořadateli AŽD a celému týmu Golf Resortu Česká Lípa.