Geotrain Cup 2018

| 25. 9. 2018

Tradiční golfový turnaj pořádaný společnostmi HRDLIČKA spol. s r.o a AŽD Praha s.r.o. proběhl opět v září a tentokrát „třináctého“, na hřišti v Golf Clubu Česká Lípa.

Letošní 4. ročník se konal opět v pohodové náladě, počasí turnaji přálo a všichni si mohli užít příjemné setkání na golfovém hřišti. Magické datum turnaje přineslo některým hráčům naopak štěstí a bylo dosaženo výjimečných výsledků. Z celkového počtu 59 účastníků golfového turnaje si 25 hráčů zlepšilo svůj HCP. Za zmínku bezesporu stojí zlepšení vítěze skupiny HCP 22,1 – 54, který si svůj HCP snížil o 15 bodů. Absolutní vítěz na rány se stal pan Vajcík JUN. Antonín, a vítězem na rány v dámské kategorii opět bodovala paní Charezínská Gabriela.

Veškeré výsledky turnaje jsou zveřejněny na webových stránkách ČGF: (https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=550993314)

Všem ještě jednou děkujeme za pohodovou hru a blahopřejeme oceněným. Poděkování patří také partnerovi akce společnosti AŽD Praha, organizačnímu týmu společnosti HRDLIČKA a celému týmu Golf Resortu Česká Lípa.