Vedoucí oddělení katastru – Plzeň

Jste zkušený geodet - katastralista a chcete se v kariéře posunout o kousek dál? Máte zkušenosti, dobré organizační schopnosti a hledáte tým skvělých kolegů, stabilního zaměstnavatele a velmi dobré finanční ohodnocení? Právě hledáme posilu do plzeňské pobočky na pozici: Vedoucí oddělení katastru

Co budete dělat?

• samostatně řešit geodetické zakázky v oblasti katastru nemovistostí

• řídit a kontrolovat zakázky

• připravovat a plánovat práci podřízených

Náš nový kolega by měl mít:

• VŠ vzdělání v oboru geodézie

• dobré organizační a komunikační schopnosti

• zkušenosti v oboru geodézie min. 5 let

• oprávnění ÚOZI písm. a) velkou výhodou

• ŘP sk. B

My nabízíme:

• posun v kariéře na vedoucí pozici

• dlouhodobou perspektivní práci na různorodých projektech

• nadstandardní mzdové ohodnocení s jasně definovanými prémiemi (v průměrné výši 4-6 základních mezd)

• tým skvělých kolegů a zázemí stabilní firmy

• práci s kvalitním vybavením

• flexibilní pracovní dobu

• 5 týdnů dovolené a další benefity

Kontaktní osoby

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat.

    Tereza Adámková

    personalistka

    tel: +420 601 374 178
    Kontaktovat